Spřízněná duše XIX.

23. dubna 2017 v 2:18 | Tokio Hotel - Česká Republika |  Spřízněná Duše
Copper mu jemně začal žužlat ruku. "Ty lumpe jeden" smál se Tom a začal ho škádlit. "Dobrý dobrý to stačí...utíkej si hrát ven" Copper seskočil, šel ke dveřím, skočil na kliku, tím si otevřel dveře a vyběhl ven na zahradu, která se rozprostírala vzadu za domem. "Páni...je to šikula" zasmála jsem se. "Jo to se naučil sám...nevím kde a jak na to přišel" zasmál se. "Tady máš něco k jídlu. Musíš se konečně najíst."
"Jeee wafle...děkuju" chtěla jsem si vzít talířek, ale Tom ho nepouštěl. Zvedla jsem oči k němu. "Co za to?" Zeptal se s pozvedlým obočím. "No já nevím...jaká je tvá cena?" Pozvedla jsem to svoje. Tom našpulil pusu, což mimochodem vypadalo strašně komicky. Zasmála jsem se a políbila ho. Tom pustil talířek a já začala jíst. Když už jsem měla skoro dojezeno, všimla jsem si jak zaujatě mě pozoruje. Čeká snad na pochvalu? "Máš to výborný..chceš ochutnat?" Napíchla jsem na vidličku poslední kousek a namířila ji na něj. Tom jen kývl, ale místo toho, aby si vzal ten kousek, vzal si celou vidličku i talířek, které položil na stůl a začal mě líbat. Nechtěla jsem být jeho hračkou, ale nedokázala jsem odolávat. "hmmm.. Tome...co když přijde Bill...ani nevíme kde je." Zamručela jsem. "To by byl vážně pech" usmál se a chystal se pokračovat. Když v tu chvíli zarachotily v zámku klíče. Tom ode mě hned odskočil. Dovnitř vtrhl Jess s Pumbou na vodítku a za ním pokulhával Bill. "Jee ahoj Ann" vyhoukl Jess. "Ahoj tak už jsi zpátky? Bill říkal že se zdržíš." Usmála jsem se. "No povedlo se mi to zvládnout dříve"
"Tak super...aspoň Bill nebude sám"
"Tak jak v nemocnici Ann?" Optal se Bill "Jo fajn...našla jsem si tam kamarádku... zítra jdeme na kafe." Tom se na mě koukl pohledem: co? Kdy?.. "Tak to je super" usmál se Bill. Jess pustil Pumbu a ten běžel zamnou. "Ahoj drobku... Kde ses toulal?" Usmála jsem se a poplácala na pohovku, aby si ke mně vyskočil. Pumba bez váhání splnil rozkaz."Sakra Bille...Pumba ji poslouchá víc než Tebe" zasmál se Jess. "Jo ona nám je asi oba začarovala. Jsou jako její...fakt" zasmál se Bill. "Ale co Ty tu a s Tomem?...vy spolu snad něco máte?" Nakrčil obočí Jess. "Ne!!!" Vyhrkli jsme oba najednou. Jess si nás podezřívavě prohlídl. "No jen aby...tohohle bych Ti Ann fakt nepřál...je to holkař první třídy snad jen kromě..."
"Jo tak to by stačilo" přerušil ho Tom. "Snad ses neurazil Tome byl to jen vtip" zatvářil se omluvně Jess. "Ann je tady, protože jí včera bylo zle tak ji tady trošku hlídáme. Nechci aby byla po včerejšku doma sama." Usmál se Bill "No já snad vážně začnu žálit" zamračil se Jess, ale pak se rozesmál. Ochotně pomohl Billovi k pohovce a Bill se posadil ke mně a Pumbovi. "To jsme se ale prošli co Pumbi?" Začal se s ním mazlit. Tom se zvedl a odešel k sobě. "Co je s ním?" Nechápal Bill "Snad jsem ho nenaštval nebo něco" staral se Jess "To nevím...třeba je jen unavený" usmála jsem se na ně. Povídali jsme si tam dlouho do večera. "Ann tak my už si půjdeme lehnut...kdybys něco potřebovala budeme u mě v pokoji jo?" Pohladil mě Bill po paži. "Děkuju jste milí, ale určitě nic potřebovat nebudu.... jen jestli mi půjčíš něco na sebe. Zajdu se ještě osprchovat a nechci otravovat Toma, aby mi zase něco půjčoval." Jess skočil k Billovi do pokoje a půjči mi Billovo tričko a tepláky. "Jeeee Ty máš i tepláky?" Zasmála jsem se. Bill jen pokrčil rameny a zasmál se taky. Vlezla jsem si do sprchy a umyla každý kousíček svého těla. Když jsem se osušila oblíkla jsem si Billovo tričko a tepláky. Sakra to tričko je skvělý...vyšla jsem z koupelny a koukla směrem k Tomovu pokoji. Byl pootevřený. Nakoukla jsem a viděla, že Tom kouká na nějaká videa. "Tome?"
"Hm?" Koukl na mě. "Proč ještě nespíš?...Dotklo se Tě co řekl Jess?...můžu dál?" Tom se posunul a udělal pro mě místo v poteli. Vstoupila jsem a zavřela za sebou dveře. Sedla jsem si k němu. Tom ke mě obátil notebook. Uviděla jsem jeho... opravdu vypadal šťastně. Vedle něj stála dívka. Byla nádherná. Dlouhé světle hnědé vlasy, exotický vzhled, nádherná postava. Měla všechno co by si kterýkoliv muž přál. "Kdo je to?" Neodpustila jsem si otázku. Tom se usmál, ale tak nějak smutně. "Zlomila mi srdce...miloval jsem ji...dal jsem jí všechno...no ale i přesto si našla jiného a tahala se mi s ním za zády" snad se mu v očích objevily i slzy. "To je mi líto...už vím proč se Tě dotklo to co řekl Jess" sedla jsem si k němu blíž a pohladila ho po tváři a setřela tak slzu, která se vydrala z jeho oka na svobodu. Zaklapla jsem notebook a položila ho na noční stolek. Dala jsem mu pusu na čelo, lehla si k němu a položila si hlavu na jeho rameno. "Nemysli na ni...ubližuješ tak jen sám sobě. Ona za to nestojí když nebyla schopna vážit si lásky a všeho ostatního co jsi jí dával." Zavřela jsem oči a nasála jeho vůni. Sakra už je to zase tady...čím jen si mě k sobě poutá? Zvedla jsem hlavu, koukla na něj a uviděla ten nejsmutnější pohled na světě. Vypadal jako nakopnuté štěňátko. "Tommy" zašeptala jsem a svojí dlaní se jemně dotýkala jeho vousaté tváře. "Ann" zašeptal na oplátku. Neodolala jsem a spojila naše rty. Nebránil se a svýmy rty pohyboval proti těm mým. Tak jak jdem si říkala, že nechci být jeho hračkou.....v tenhle moment jsem nechtěla být ničím jiným. Měla jsem pocit jako by se mi na chviličku bránil. "Ann počkej....neblázni...Bill a Jess jsou hned vedle." Tohle mě v tu chvíli vůbec nezajímslo. Naklonila jsem se k jeho oušku. "Chci Tě Tommy.... chci Tě teď hned." zašeptala jsem. Nemusela jsem ho přemlouvat dlouho. "To Billovo tričko Ti fakt sluší" usmál se a jedním pohybem mi ho svlíkl. Něžně se věnoval mému poprsí. Zdálo se mi to nekonečné. "Prosím...netrap mě" ale jako by mě neposlouchal pokračoval dál. "Tommy" zavzdychala jsem. Celé tělo se mi chvělo. "Ššššššššš" zasyčel na mě, položil mi prst na ústa a sladce se usmál. Na prst jsem mu lípla malinkou pusu. Tom mě zbavil tepláčků a lehl si na mě. Koukala jsem mu z příma do očí. Něžně propojil naše těla. Zalapala jsem po dechu. "Je Ti dobře?" Zeptal se starostlivě. "Přímo nádherně" usmála jsem se a začala ho líbat, aby naše ústa byla zaměstnána. Tom rozpohyboval naše těla v rytmu lásky. Byla to noc plná vášně. V jednu chvíli jako bychom se zapomněli a byli hlasitější než jsme si uvědomovali. Ozvalo se zaklepání na dveře. Okamžitě jsme ztichli. Oba jsme měli strach, že to teď všechno praskne. "Tommy jsi v pohodě?" Ozvalo se za dveřmi. "Jo jo jsem Billy... proč nespíš?"
"Nemohl jsem spát, tak jsem šel dolů pro kakao a zjistil jsem že tam Ann není...je u Tebe?" Zeptal se Bill.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Čteš povídku Spřízněná duše?

Ano

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama