Love & Death X.

3. května 2017 v 8:29 | Tokio Hotel - Česká Republika |  Love & Death
S Tomem jsem se od toho incidentu neviděla. Nekontaktoval mě ani za mnou nepřišel. Upřímně mě trochu štvalo, že se takhle zdejchnul po jediném incidentu s bráchou. Před námi byl další závod. Tentokrát v Cunewalde. Tom se k nám ale nepřipojil. Jela jenom Simone. Vlastně už mi to bylo docela jedno. První závodní den dopadl dobře. Steven jako vždy všechny měřáky a dokonce i první rozjížďku vyhrál. "Sakra Stevene jak Ty to děláš?" Zasmála jsem se. "Neboj taky sis vedla v měřákách dobře. Teď sedni do Blackie a ukaž jim co umíš. Věřím Ti Nesso. Máš to tady." Jemně poklepal na místo, kde se nachází mé srdce. "Díky bráško" objala jsem ho. "Aaaawww" zašvitořili kluci. "Vy jste ale blbci" zasmála jsem se. Posadila jsem se do Blackie a když zavolali číslo 630 což bylo mé závodnické číslo podívala jsem se na Stevena. Sevřel pěsti na znamení štěstí. Usmála jsem se a odjela se postavit na startovní rošt. Tentokrát jsem díky dobrému času měla startovat z první lajny. Vítěz měřáků (nikdo jiný než Bernd Stubbe) si vybral prostředí startovací pozici. Já jako druhá jsem se postavila po jeho levici. Po jeho pravici se zařadil Willy Albers. Ostatní pozice mě nezajímaly. Věřila jsem, že mě nemůžou ohrozit. Muž přejitím přes celou šíři startovního roštu se zdviženou vlajkou oznámil, že start přijde do 5 sekund. Otočila jsem pohled směrem do prava k Stubbemu. Jen se mile usmál. Jako by si byl jistý, že tohle bude souboj nás dvou. Rychle jsem svou pozornost zaměřila zase na světlo, které zrovna oznámilo povolení ke startu. Sešlápla jsem plyn až k podlaze. "Teď mě nezklam Blackie" vyřítila jsem se dopředu jako vítr. Celá 4 kola jsme jeli hlava na hlavě. V posledním kole se ale Stubbemu podařilo ode mě oddělit a dojel jako vítěz. "Sakra sakra sakra." Nadávala jsem když jsem dojela do cíle. Stalo se ale něco co bych v životě nečekala. Stubbeho buggy se zastavila tak, že jsem nemohla projet do depa. Vystoupil z ní a namířil si to přímo ke mně. S podivem jsem vystoupila a sundala si helmu a rukavice. Když mi stál tváři v tvář, mírně se uklonil. Byla jsi skvělá. Držela ses zuby nehty. Něco z Tebe bude děvče." Usmál se a podal mi svou pravici, kterou jsem s radostí přijala. Diváci začali hvízdat a jásat. "Děkuju. Jste skvělej. Těžko se Vám vyrovnat." Usmála jsem se. "A tykej mi jsem Bernd"
"Moc mě těší...jsem Nessa."
"Tak pojď odjedem ať můžou všichni zpátky do depa." Zasmal se a rozešel se ke své buggy a vrátil se do svého stanu. Měla jsem skvělý pocit. Škoda jen, že to neviděl Kaukitz. Ten by čuměl jak péro z gauče. Zasmála jsem se sama pro sebe a vrátila se s Blackie do našeho stanu. "Nesso byla jsi skvělá a to co udělal Bernd....no do háje." Objal mě a zatočil se semnou. "No tak už toho nech" zasmála jsem se. Bylo to skvělé zakončení dnešního závodního dne. Večer jsme zašli s klukama a Simone na pivo. "Zítra dorazí Tom i s Billem jsou na Tebe zvědaví. Hned jsem Tomovi volala jak se Ti dneska krásně dařilo"
"No to je teda paráda" přetočila jsem oči v sloup. "Ale no taaak" drcla do mě Simone. "Bill je hodnej a moc fajn... počkej až ho poznáš" usmála se. "Myslím, že to ráda oželím" smály jsme se. "Krom toho...budou tady hrát."
"Sakra...to se svět zbláznil? Tokio Hotel a na Autocrossových závodech?" Vykulila jsem oči. "No tak Nesso...jejich aktuální hudba by se Ti určitě líbila...dej jim šanci jo? Prosim Tě o to. Krom toho chtějí sem dotáhnout i mladší diváky." Povzdechla jsem si. "No tak dobře...ale jen kvůli Tobě jo?" Usmála jsem se a pak jsme si ťukly. "Tak na Tebe" usmála se Simone. "Ne...na Tebe" zasmála jsem se. Daly jsme si ještě jedno další pivo a odebraly se do karavanu ke spánku. Musela jsem jít spát brzy, abych byla ráno fit.
Druhý den jsem vstala hodně brzy. Nasnídala jsem se a uvařila si pořádný kotel silného kafe. Brzy se probudili i kluci, ale ti si šli dát snídani se Simone do nějakého stánku. Fuj fast food k snídani. V klidu jsem dopila svou kávu a šla za Blackie. Kochala jsem se jak je moje kráska nádherně čistá. "Čičiiii" ozvalo se zamnou. Příšerně jsem se lekla. Otočila jsem se a stál tam Tom. "Ty jsi vážně debil. Vylekal jsi mě. Co tu chceš?" Zamračila jsem se. "No stýskalo se mi po Tobě a tvojí malé kamarádce" oblízl si smyslně rty. Ku podivu to semnou nic nedělalo. Spíš mě to ještě vytočilo. "Myslíš si, že o Tebe mám ještě zájem ty zbabělče?" Uchechtla jsem se. "Zdejchnul ses hned po prvním průseru." Odfrkla jsem si na znamení opovržení. "No tak kotě... nechtěl jsem jenom čeřit vody. Ty se zlobíš?" Přibližoval se. "Zůstaň tam kde jsi." Couvala jsem, ale přibližoval se dál. Docouvala jsem až ke stěně stanu a neměla už kam dále uhnout. "No tak... pojď ke mně." usmíval se a přilepil se na mě. Věděla jsem, že to bude zase zkoušet. Nechtěla jsem mu znovu podlehnout, ale prostě to nešlo. Jemně mi začal foukat na krk. Po celém těle mi naskočila husí kůže. "Nech toho prosím"...neposlouchal. "Dost... prosím" moje prosby nepomohly. "Tak dost!" Odstrčila jsem ho od sebe a jednu pořádnou mu vlepila. Nevěděla jsem, kde se to ve mně všechno vzalo, ale teď jsem měla strach z jeho reakce. Surově mě popadl a začal mě líbat na krku. Vůbec poprvé mi to nebylo příjemné. "Pusť mě slyšíš?! Nech toho!" Měla jsem strach, že si to ode mě vezme snad i násilím. "Tome? Co to sakra děláš? Nech ji na pokoji. Nechce tak nechce. Říkám Ti pořád, že ne každá s Tebou vleze do postele. Pojď musíme jít." Až teprve teď jsem otevřela oči a u vchodu do stanu uviděla stát sympatického mladíka v kšiltovce z pod které trčely delší blond vlasy a v modně roztrhaném oblečení. Jeho oči bezpečně zakrývaly pilotky. Jak rychle se zjevil tak rychle zase odešel. "My dva si to spolu ještě vyřídíme." Pohrozil Tom a vydal se za svým kamarádem.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Čteš povídku Love & Death?

Ano

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama