Love & Death XI.

3. května 2017 v 8:41 | Tokio Hotel - Česká Republika |  Love & Death
Oddechla jsem si. Byla jsem ráda, že přišel i když patřil k němu. Vlastně mě zachránil. Měla bych mu poděkovat? Ale pořád to je jeho kamarád. No nevím. Byla jsem nesvá. Pořád jsem se okolo sebe rozhlížela jestli není Tom někde na blízku. Dostala jsem z něj strach. "Co je Ness? Nevypadáš ve své kůži. Děje se něco? Cítíš se dobře?" Strachoval se Steven. "Je mi fajn" usmála jsem se. První rozjížďku dne jsem nezajela moc dobře. Bylo mi jasné co za to může. Vlastně spíš kdo. "Ness co se děje? A neříkej že nic. Poznám to na Tobě i na tvé jízdě." Zamračil se Steven. Nic mi není. Jen mi není úplně dobře. Ale budu v pořádku neboj. Zajdu si udělat kávu. Chceš taky?" Snažila jsem se to zamluvit. "Ne dík. Za chvilku už budu na řadě. Když tak potom." Usmál se. Šla jsem si udělat kafe. Když jsem ho vypila byla jsem na řadě znovu. Asi jsem to kafe pocucávala dýl než jsem si myslela. "Ness? Kde vězíš? Už Tě volali 3x"
"No jo... promiň. Pila jsem kafe a neslyšela." Nasadila jsem si helmu a rychle nasedla do Blackie a jela na startovní rošt. Postavila jsem se znovu na stejné místo, ale to jsem dělat neměla. Trať je čerstvě skropena. Bohužel ve stopě, kterou jsem si vybrala se ocitla bahnitá louže a protože jsem neměla kam uhnout hned po startu jsem do ní vjela a přetočila se. "Do pytle to nee..." Snažila jsem se vyhrabat a díky bohu se mi to povedlo docela rychle. Začala jsem ostatní stíhat. V rozjížďce jsem tentokrát měla zavodníky, kteří jsou na konci tabulky takže se mi je podařilo všechny předjet a dojela jsem jako první. Měla jsem takovou radost, že když jsem dojela do depa vyběhla jsem z Blackie a skočila bráchovi na záda. "Co blbneš ty kozo" smál se. Seskočila jsem mu ze zad. Sundala jsem helmu a pohodila jsem vlasy. Zrovna kolem procházel Tom a jeho pohledný kamarád. Sundal si sluneční brýle a věnoval mi sladkej úsměv. Nedalo se ho neoplatit. Konečně jsem měla možnost prohlédnout do jeho překrásných, ale tak nějak smutných očí. "Dobrá práce" utrousil a usmál se znovu a pak otočil hlavu směrem, kterým s Tomem šli. "Díky" zavolala jsem za ním. Kdyby to bylo zpomalené určitě by to vypadalo dost krutě. Musela jsem se zasmát nad svojí úvahou. Vypadá fakt mile ten jeho známej. Tak s tím bych vlezla do postele jedna dvě.
Tom
"Děláš si prdel?" Proč ji chválíš? Byla to jen náhoda a je to hrozná mrcha."
"Fakt? Nepříjde mi. Ale každá, která Ti nechce dát je přece mrcha." Zasmál se Bill. "Ale nedivím se Ti. Je moc hezká a sexy. Myslím, že to nebyla náhoda. Je vážně dobrá. Má talent."
"No to teda nemá. Vorá co jde" Zasmál jsem se. "Tome co se s Tebou sakra děje? Nemůžeš se zase chovat normálně? Od té doby co se Ti to podělalo s Riou se chováš jako prase a docela to přeháníš. Já vím že Tě to bolí, je to pro Tebe těžké, ale já jsem tady pro Tebe a kdykoliv Tě něco bude trápit tak jsem tu. Prosím Tě nechovej se jako blbec. Škodíš jenom sám sobě. Vůbec se mi nelíbilo jak ses k té holce dneska ráno choval. Vypadal jsi jako bys ji chtěl snad znásilnit. Nevím co jste si udělali, ale bylo to přes čáru. Prosím Tě Tome vrať se jo?... Chybí mi můj starej brácha." Dal mi pěstí do ramene. "Bille ale já jsem takhle spokojenej." Nechápal jsem proč se tak stará. Cítím se skvěle jako nikdy. Takhle mi to prostě vyhovuje a s Riou jsem jen ztrácel čas. Nejsem na vztahy a nikdy nebudu. Už nikdy ne. "A co já?" Viděl jsem že ho to trápí. "Bille nevím co chceš slyšet."
"Chci abys byl šťastnej a já vím a vidím, že nejsi. Tohle není štěstí. Štěstí je když máš vedle sebe někoho kdo Ti lásku vrací stejnou mírou jakou ji dáváš Ty jemu."
"Vždyť mám Tebe bráško" usmál jsem se. "Ty víš že takhle jsem to nemyslel." Zamračil se. "Tak už toho kázání nech. Už jim chybí jenom jedna rozjížďka a máme to vystoupení. Musíme to nachystat." Viděl jsem jak jen sklopil oči a rezignovaně šel přede mnou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čteš povídku Love & Death?

Ano

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama